Hayranları bu habere çok üzülecek! Ünlü Oyuncu da Doğruladı: Jon Snow Dizisi Rafa Kaldırıldı

Televizyon dünyasında bir döneme damgasını vuran dizi Game of Thrones’un başarısının ardından “House of the Dragon” da dahil olmak üzere yazar George R.R. Martin’in eserlerine dayanan ve Westeros’ta geçen birçok dizi çekilmeye başladı. Bunlardan birinin de Jon Snow’u odak noktasına alacak bir seri olduğu söyleniyordu.

Kit Harington’ın canlandırdığı Jon Snow’u odak noktası alacağı söylenen proje ile ilgili açıklama ünlü oyuncudan geldi. ScreenRant’a konuşan Kit Harington, Jon Snow’u odak noktasına alması beklenen serinin rafa kalktığını duyurdu.

“BU KONUDA HİÇ KONUŞMADIM”

“Bu konuda gerçekten hiç konuşmadım çünkü geliştirme aşamasındaydı” diyen ünlü isim, “Geliştirilmekte olduğunun dışarı sızmasını istemedim. İnsanların teoriler üretmeye başladığı, bu konuda heyecanlandığı ya da bu fikirden nefret ettiği, belki de hiçbir zaman gerçekleşmeyecek bir şeyin olmasını istemedim. Çünkü geliştirme sürecinde her açıdan bakarsınız ve buna değip değmeyeceğini görürsünüz” idedi.

“RAFA KALDIRDIK”

Harington, “Ve artık değmiyor. Artık masadan kalktı çünkü hepimiz yeterince heyecan duyduğumuz doğru hikayeyi bulamadık. Gelecekte geri döneceğimiz bir zaman olabilir ama şu anda hayır. Rafa kaldırdık” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir